Deltagere og klasser


NB! Dette er kun en oversikt over anmeldte deltagere. Startslister med tidspunkt kommer med ryttermeldingen.

D-stevne 14.juni

Kl. 1 D-team (født 1998 eller før)

Nannestad Hestesportsklubb Frikk           

Kl. 2 Fun-class team3 minutter skritt

Søndre Nordstrand Rideklubb Stikle Rappen

Kl. 3 + 4 FUN-class individuelt skritt 1 minutt

Aurora Bjørkvold, Nannestad Hestesportsklubb Frikk       
Ida Vonheim, Nannestad Hestesportsklubb Frikk       
Håkon Snortheim, Nannestad Hestesportsklubb Frikk       
Rebekka L. Zahl, Nannestad Hestesportsklubb Frikk       
Natanya Hercz, Tanum Rideklubb Frikk       
Lena Østerås Myrseth, Tanum Rideklubb Frikk       
Thea Sandvik, Vestby voltigeklubb Snorkfrøken     
Natasha Jørgenrud, Søndre Nordstrand rideklubb Nico      
Martine Fossem, Søndre Nordstrand rideklubb Nico   
Synnøve Snyen, Søndre Nordstrand rideklubb Nico        
Aurora Christensen, Søndre Nordstrand rideklubb Nico         
Celine Belinda Blomberg, Søndre Nordstrand rideklubb Nico         
Tina Sørum, Nannestad hestesportsklubb Sandy         
Lene Tronrud, Nannestad hestesportsklubb Sandy         
Mia Wasa Kilde, Nannestad hestesportsklubb Sandy         

Karoline Mikalsen, Tomter Rideklubb

Mattjas     

Kl. 5 Pas de deux

Iselin Halvorsen

Ane Igsi

Vestby voltigeklubb

Ida Vonheim

Rebekka L. Zahl

Nannestad hestesportsklubb

Håkon Snortheim

Aurora Bjørkvold

Nannestad hestesportsklubb

Lene Tronrud

Tina Sørum

Nannestad hestesportsklubb

Mia Wasa Kilde

Torill Storholm

Nannestad hestesportsklubb

 

L/E-stevne med innlagt NM i Voltige, 14-15.juni

Kl. 1 FEI Team: NM-V-Team(født 1998 eller før):

Tanum rideklubb Ballys Toddy
Solør rideklubb Romeo Høybogård
Søndre Nordstrand rideklubb Lord Remý

Kl. 2 FEI individuell: NM-V Kvinner (født 1994 eller før):

Lisa Aasander Varmbo (f .1985), Moss rideklubb Star Tisted

Alexandra E. K. Wichstrøm (f .1990), Vestby voltige

Showtime Ramiro

Gina Liland  (f .1984), Sarpsborg og omegn rideklubb

Solbakkens Nikita

Maria Dahl Fidje, (f .1993), Søndre Nordstrand rideklubb

Xerxes

Emilie Christensen, (f .1993), Søndre Nordstrand rideklubb

Xerxes

Elisabeth L. Walløe, (f .1992), Søndre Nordstrand rideklubb

Xerxes

Kl. 3 FEI individuell: NM-V  Menn (født 1994 eller før):

Ingen påmeldte

Kl. 4 B-program team (født 1998 eller før):

Ingen påmeldte

Kl 5 B-program individuelt (født 1995 eller før):

Ingen påmeldte

Kl. 6 C-program team (født 1998 eller før):

Nannestad Hestesportsklubb Apollo
Søndre Nordstrand rideklubb Stikle Rappen

Kl. 7 C-program individuelt (født 1996 eller før):

Line Nygård ( f.1992), Askim Star Tisted
Lene Tronrud, (f .1992), Nannestad Hestesportsklubb Sandy
Tina Sørum, (f .1996), Nannestad Hestesportsklubb Sandy
Helene Akselsen, ( f. 1994), Tanum Rideklubb Nico
Tuva Øyslebø  (f .1994), Søndre Nordstrand rideklubb Nico

Renate Aaseng (f. 1990), Sarpsborg og omegn rideklubb

Solbakkens Nikita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.sn-voltige.com © 2008