Resultatliste D-stevne 14.06.08

(Resultat for fun-klassene legges ikke ut)


Klasse 1: D-team

Klubb

Hest

Longør

Resultat

Nannestad Hestesportsklubb

  • Rebecca Lauren Zahl
  • Håkon Snortheim
  • Ida Vonheim
  • Aurora Bjørkevold

Frikk           

Line Bjørkevold

4,741


Klasse 2: Funclass team – skritt 3 minutter

Klubb

Hest

Longør

Søndre Nordstrand rideklubb

  • Gina Holby
  • Malin Sjølie
  • Marte Snefjellå
  • Mathilde Opsahl

Stikle Rappen          

Marte Espeland


Klasse 3 og 4, Funclass individuell

Utøver

Hest

Longør

Aurora Bjørkevold, Nannestad Hestesportsklubb

Frikk       

Line Bjørkevold

Ida Vonheim, Nannestad Hestesportsklubb

Frikk       

Line Bjørkevold

Håkon Snortheim, Nannestad Hestesportsklubb

Frikk       

Line Bjørkevold

Rebekka L. Zahl, Nannestad Hestesportsklubb

Frikk       

Line Bjørkevold

Natanya Hercz, Tanum Rideklubb

Frikk       

Line Bjørkevold

Lena Østerås Myrseth, Tanum Rideklubb

Frikk       

Line Bjørkevold

Karoline Mikaelsen, Tomter RK

Mattjas     

Monica Hvidsten

Natasha Jørgenrud, Søndre Nordstrand RK

Nico      

Mari Viko Rasmussen

Martine Fossem, Søndre Nordstrand rideklubb

Nico   

Mari Viko Rasmussen

Synnøve Snyen, Søndre Nordstrand rideklubb

Nico        

Mari Viko Rasmussen

Aurora Christensen, Søndre Nordstrand RK

Nico         

Mari Viko Rasmussen

Celine Belinda Blomberg, Søndre Nordstrand

Nico         

Mari Viko Rasmussen

Tina Sørum, Nannestad hestesportsklubb

Sandy         

Hege Kjønstad

Lene Tronrud, Nannestad hestesportsklubb

Sandy         

Hege Kjønstad

Mia Wasa Kilde, Nannestad hestesportsklubb

Sandy         

Hege Kjønstad


Klasse 5 Pas de deux

Utøvere

Klubb

Aurora Bjørkevold og Håkon Snortheim

Nannestad Hestesportsklubb      

Ida Vonheim og Rebekka L. Zahl

Nannestad Hestesportsklubb         

Lene Tronrud og Tina Sørum      

Nannestad Hestesportsklubb      

Iselin Halvorsen og Ane Igsi

Vestby voltige   

Torill Storholm og Mia Waza Kilde

Nannestad Hestesportsklubb