Resultater L/E-stevne med innlagt NM i voltige 14. - 15.juni 2008

Resultater - Klasse 1 Uoffisiell NM-V-team: FEI -program team             
                   
1. avdeling, lørdag 14.06  

1.avdeling

Lag Hest Longør

Obligatorisk

Kür

Sammenlagt lørdag

Dommer A

Dommer B

Resultat

Dommer A

Dommer B

Resultat

Søndre Nordstrand Lord Remy Mari Viko Rasmussen

5,637

4,824

5,231

5,693

5,871

5,782

5,506

Tanum Bally's Toddy Benedikte M. Zeiner

4,409

4,135

4,272

5,693

5,893

5,793

5,033

Solør Romeo Høybogård Nina Wiger

3,819

3,689

3,754

3,257

3,757

3,507

3,631

                   
2. avdeling, søndag 15.06  

2.avdeling

       
Lag Hest Longør

Kür

Resultat søndag

       

Dommer A

Dommer B        
Søndre Nordstrand Lord Remy Mari Viko Rasmussen

5,871

5,550

5,711

       
Tanum Bally's Toddy Benedikte M. Zeiner

5,907

5,786

5,847

       
Solør Romeo Høybogård Nina Wiger

4,050

3,443

3,747

       
                   
Sluttresultat                  
Lag Hest Longør

Lørdag

Søndag

Sluttresultat

Plass

     
Søndre Nordstrand: Lord Remy Mari Viko Rasmussen

5,506

5,711

5,608

1

     
Merle Stamm      
Ingunn Espeland       
Maria Dahl Fidje      
Emilie Christensen      
Tuva Øyslebø      
Elisabeth Walløe      
Tanum: Bally's Toddy Benedikte M. Zeiner

5,033

5,847

5,440

2

     
Kristine Jevne Berge      
Jenny Rognes       
Sofie Sjaastad Mathisen      
Fanny Røed      
Gard Rognes      
Natcha Maria L. Andersen      
Solør: Romeo Høybogård Nina Wiger

3,631

3,747

3,689

3

     
Lilly Weldingh      
Anne Sofie T. Colak      
Marion Karlsen      
Marianne Hetland      
Helene H. Gaard      
Kari Bredvold      

 

Resultater - Klasse 2 NM-V: FEI individuell                
                     
       

1.avdeling

1. avdeling, lørdag 14.06    

Obligatorisk

Kür

Sammenlagt lørdag

Navn Klubb Hest Longør Dommer A Dommer B Resultat Dommer A Dommer B Resultat
Lisa Aasander Varmbo Moss Star Tisted Monica Hvidtsten

6,89

6,82

6,855

6,480

7,260

6,870

6,863

Emilie Christensen Søndre Nordstrand Xerxes Marte Espeland

5,89

4,62

5,255

5,560

5,820

5,690

5,473

Maria Dahl Fidje Søndre Nordstrand Xerxes Marte Espeland

5,69

4,80

5,245

5,500

5,500

5,500

5,373

Elisabeth L. Walløe Søndre Nordstrand Xerxes Marte Espeland

6,04

4,98

5,510

6,000

5,920

5,960

5,735

Gina Liland Sarpsborg Solbakkens Nikita Annette Ørseng

6,01

5,34

5,675

3,820

4,620

4,220

4,948

                     
       

2.avdeling

2. avdeling, søndag 15.06    

Obligatorisk

Kür

Sammenlagt søndag

Navn Klubb Hest Longør

Dommer A

Dommer B

Resultat

Dommer A

Dommer B

Resultat

Lisa Aasander Varmbo Moss Star Tisted Monica Hvidtsten

6,80

7,04

6,920

6,600

6,900

6,750

6,835

Emilie Christensen Søndre Nordstrand Xerxes Marte Espeland

5,71

5,94

5,825

5,580

5,380

5,480

5,653

Maria Dahl Fidje Søndre Nordstrand Xerxes Marte Espeland

5,74

5,76

5,750

5,560

4,960

5,260

5,505

Elisabeth L.Walløe Søndre Nordstrand Xerxes Marte Espeland

5,69

5,63

5,660

5,420

4,960

5,190

5,425

Gina Liland Sarpsborg Solbakkens Nikita Annette Ørseng

5,57

6,07

5,820

4,940

5,200

5,070

5,445

                     
Sluttresultat                    
Navn

Sluttresultater

Plass

               
Lisa Aasander Varmbo

6,849

Gull

               
Elisabeth L. Walløe

5,580

Sølv

               
Emilie Christensen

5,563

Bronse

               
Maria Dahl Fidje

5,439

4

               
Gina Liland

5,196

5

               

 

Resultater Klasse 6 C-program team                   
                     
     

1.avdeling, lørdag

2.avdeling, søndag

Sluttresultat

Plass

Lag Hest Longør

Dommer A

Dommer B

Resultat

Dommer A

Dommer B

Resultat

Søndre Nordstrand: Stikle Rappen Marte Espeland

4,445

4,278

4,362

4,548

4,150

4,349

4,355

1

Synnøve Snyen
Celine Belinda Blomberg
Martine Fossem
Aurora Christensen
Nannestad HSK: Apollo Hege Kjønstad

4,028

3,998

4,013

4,923

4,315

4,619

4,316

2

Torill Storholm
Tina Sørum
Lene Tronrud
Mia Wasa Kilde

 

Resultater Klasse 7  C-program individuell                  
                     
       

1.avdeling, lørdag

2.avdeling, søndag

Sluttresultat

Plass

Navn Klubb Hest Longør

Dommer A

Dommer B

Resultat

Dommer A

Dommer B

Resultat

Tuva Øyslebø Søndre Nordstrand Nico Mari Viko Rasmussen

5,594

5,378

5,486

5,611

5,350

5,481

5,483

1

Line Nygaard Askim Start Thisted Monica Hvidtsten

4,711

5,000

4,856

5,044

4,911

4,978

4,917

2

Renate Aaseng Sarpsborg Solbakkens Nikita Anette Ørseng

4,522

4,289

4,406

5,233

4,528

4,881

4,643

3

Helene Akselsen Tanum Nico Mari Viko Rasmussen

4,650

4,111

4,381

5,067

4,328

4,698

4,539

4

Lene Tronrud Nannestad Sandy Hege Kjønstad

4,328

3,983

4,156

4,439

3,744

4,092

4,124

5

Tina Sørum Nannestad Sandy Hege Kjønstad

3,772

3,839

3,806

4,172

4,322

4,247

4,026

6